• ساعت : ۱۴:۹:۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 65
  • کد خبر : ۵۴۹۲
    /  5
امام جمعه محترم شهر چهاردانگه: روابط عمومی هر اداره، پیشانی آن مجموعه است.
کارمندان اداره روابط عمومی شهرداری چهاردانگه، به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی با امام جمعه محترم شهر چهاردانگه دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومي شهرداري چهاردانگه؛ حجت الاسلام والمسلمین علی محمد گلوردی امام جمعه محترم شهر چهاردانگه در این دیدار بیان کرد: روابط عمومی هر اداره بیانگر وضعیت آن مجموعه است.

امام جمعه شهر چهاردانگه ادامه داد: مجموعه شهرداری به جهت آنکه کلید‌ دار شهر است و وظیفه‌ اداره شهر را به عهده دارد، روابط عمومی آن از حساسیت بالایی برخوردار است.

وی با اشاره بر اینکه روابط عمومی دیگر ارگان‌ها وظیفه اطلاع رسانی در خصوص همان مجموعه را دارند، افزود: روابط عمومی شهرداری بر خلاف دیگر ادارات به‌غیر از پوشش دادن مجموعه‌ شهرداری موظف است چهره‌ی شهر را دگرگون کند.

حجت الاسلام و المسلمین گلوردی با توضیح اینکه شهر چهاردانگه یکی از پر‌تردد ‌ترین شهر های تهران است، گفت: روابط عمومی شهرداری با برنامه‌ ریزی مناسب در نصب بنر، بیلبورد و استرابورد های شهر می‌تواند نقش موثری در ارتقای سطح فرهنگی، انقلابی و اجتماعی شهر ایفا کند.

امام جمعه محترم شهر چهاردانگه در پایان با تاکید بر اینکه چهره شهر باید از نظر فرهنگ اسلامی پیشرفت کند، اذعان کرد: روابط عمومی با حرکتی عظیم باید شهر را متحول و زنده کند؛ همچنین ضرورت دارد چهره و منش قهرمانان ملی از جمله شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر برجسته شوند.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.5.2.0
    V5.5.2.0