• ساعت : ۱۵:۲۳:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 109
  • کد خبر : ۵۳۴۵
فراخوان مسابقه ((دلنوشته ای برای حاج قاسم))سردار دلها
با توجه به اینکه شهادت سپهبد سلیمانی ، اسطوره بزرگ مقاومت تاثیر بسیار زیادی بر جامعه داشت و مردم بار دیگر با حضور خود میزان عشق و علاقه شان به مقاومت و شهید سلیمانی را به نمایش گذاشتند ...

فراخوان مسابقه ((دلنوشته ای برای حاج قاسم))سردار دلها

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری چهاردانگه ، به مناسبت اربعین شهادت سرباز رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، معاونت فرهنگی –اجتماعی مسابقه ((دلنوشته ای برای حاج قاسم)) شامل متن کوتاه ، خاطره ، شعر و ... برگزار می نماید .

خسرو جردی سرپرست معاونت فرهنگی در این خصوص اظهار داشت : با توجه به اینکه شهادت سپهبد سلیمانی ، اسطوره بزرگ مقاومت تاثیر بسیار زیادی  بر جامعه داشت و مردم بار دیگر با حضور خود میزان عشق و علاقه شان به مقاومت و شهید سلیمانی را به نمایش گذاشتند ، شورای اسلامی و شهرداری چهاردانگه به پیشنهاد معاونت فرهنگی اجتماعی مسابقه دلنوشته ای برای حاج قاسم را برگزار می نمایند .

وی افزود : از جوانان و نوجوانان و اهالی محترم دعوت می کنم تا دلنوشته ها و آثار خود را تا 12 بهمن از طریق پست الکترونیک (info@dangehcity.ir) و یا به دبیر خانه مسابقه مستقر معاونت فرهنگی –اجتماعی واقع در بزرگراه آیت اله سعیدی روبروی سه راه بوتان ساختمان شماره 2 شهرداری طبقه دوم ارسال نمایند .

(روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری چهاردانگه)

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.2.0
    V5.5.2.0