• ساعت : ۱۴:۴۹:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 37
  • کد خبر : ۵۳۴۴
    /  2
جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران با حضور مدیران روابط عمومی و مدیر كل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران برگزار شد .
در این جلسه ضمن ارائه توضیحات و معرفی آپلیکیشن ((تمراه)) که در راستای شفاف سازی و خبر رسانی بر پایه صداقت طراحی و اجرا شده و در آینده ای نزدیک کلیه روابط عمومی ها اطلاعات ...

جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران با حضور مدیران روابط عمومی و مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی وشهرداری چهاردانگه ، به منظور هم اندیشی و ارتقاء جایگاه روابط عمومی ها در ادارات و دستگاه های اجرایی و خدماتی استان تهران وهماهنگی جهت تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران جلسه همایشی با حضور دکتر امین بابایی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران و کلیه مدیران روابط عمومی روز یکشنبه 22دی ماه در سالن همایش های استانداری تهران برگزار شد .

در این جلسه ضمن ارائه توضیحات و معرفی آپلیکیشن ((تمراه)) که در راستای شفاف سازی و خبر رسانی بر پایه صداقت طراحی و اجرا شده و در آینده ای نزدیک کلیه روابط عمومی ها اطلاعات خود را در آن ثبت خواهند نمود و مردم خواهند توانست از خدمات آن بهره مند شوند ، برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری انتخابات هیئت رئیسه این شورا انجام شد .

شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران پس برگزاری انتخابات و تعیین هیئت رئیسه ضمن نظارت بر عملکرد روابط عمومی ها ، راهکارهای مناسب و بهتری برای  انتقال اخبار و وظایفی که بر دوش ادارات هست ارائه خواهد نمود .(ف.ش.خ)

(روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری چهاردانگه)

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.2.0
    V5.5.2.0