• ساعت : ۱۰:۴۹:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ 
  • تعداد بازدید : 70
  • کد خبر : ۵۲۷۳
    /  6
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج آئین غبار روبی مزار شهدای شهر چهاردانگه با حضور مردم و مسئولین در گلزار شهدای امامزاده عباس(ع) برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری چهاردانگه ، عصر روز پنجشنبه هفتم آذر ماه به همت پایگاه های بسیج و شهرداری چهاردانگه آئین غبار روبی مزار شهدا در امامزاده عباس(ع) شهر چهاردانگه و با حضور حجت الاسلام والمسلمین گلوردی امام جمعه محترم ، مهندس حیدری بخشدار ،مهندس عفیفی شهردار و ...

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج آئین غبار روبی مزار شهدای شهر چهاردانگه با حضور مردم و مسئولین در گلزار شهدای امامزاده عباس(ع) برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری چهاردانگه ، عصر روز پنجشنبه هفتم آذر ماه به همت پایگاه های بسیج و شهرداری چهاردانگه آئین غبار روبی مزار شهدا در امامزاده عباس(ع) شهر چهاردانگه و با حضور حجت الاسلام والمسلمین گلوردی امام جمعه محترم ، مهندس حیدری بخشدار ،مهندس عفیفی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ، فرماندهان بسیج و جمعی از خانواده معظم شهدا و بسیجیان چهاردانگه برگزار گردید .

در این آیین امام جمعه محترم ضمن تاکید بر حفظ ارزشهای انقلاب و شان و منزلت شهدا اظهار داشت : مردم ناخواسته و ناآگاهانه آب در آسیاب آشوب گران و اشرار نریزند ، چرا که دشمنان انقلاب سالهاست به طرق گوناگون سعی بر این داشته اند تا با نفوذ در اقشار مختلف جامعه کاری کنند که مردم را بر علیه یکدیگر تحریک نمایند ، وی افزود : طی چهل سال گذشته همواره جوانان غیور و برومند ایران اسلامی مدافع حق و ولایت بوده اند و نگذاشته اند دست بیگانگان و دشمنان به این انقلاب برسد .

در ادامه این مراسم کلیه مسئولین با حضور بر مزارپاک  یکایک شهدا با اهداء گل و گلاب یاد و خاطره شهدای گرانقدر را گرامی داشتند .

(روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری چهاردانگه)

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.2.0
    V5.5.2.0