• ساعت : ۹:۲۴:۳۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 81
  • کد خبر : ۵۲۵۸
یوم الله ۱۳ آبان بر مردم مومن و انقلابی شهر چهاردانگه مبارك باد.

حامد عيسوند رئيس شوراي اسلامي ومحمد قدس شهردار چهاردانگه در پیامی با تبریک یوم الله ۱۳ آبان،همگان را برای شرکت پرشور در راهپیمایی بزرگ این روز دعوت کردند

در این پیام آمده است.

یوم الله ۱۳ آبان بر مردم مومن و انقلابی شهر چهاردانگه مبارک باد.

۱۳ آبان یادآور صلابت و رشادت دانش آموزان و دانشجویانی است که با پیروی از راه امام هیمنه استکبار جهانی را درهم شکسته و فریاد آزادی خواهی ملت بزرگ ایران را در گوش جهانیان طنین انداز کردند.

بی شک سیزدهم آبان ماه روز امتحان جوانان ایران در کلاس درس انقلاب اسلامی بود تا آنجا که  حضرت امام خمینی(ره) در مورد حرکت انقلابی دانشجویان فرمودند:” دانشجویان مسلمان و مبارزی که لانه‌ی جاسوسی را اشغال کردند، ملت را سرافراز کردند”.

۱۳ آبان تنها یک مناسبت تاریخی نیست بلکه واقعه‌ای اثرگذار،پویا و آموزنده است که در بطن تاریخ  جاریست و تصویر روشنی را از “فهم عمیق،بیداری و استکبار ستیزی ” یک ملت انقلابی به نمایش می گذارد.
 

امسال در حالی به استقبال روز مبارزه با استکبار جهانی می رویم که آمریکا، دشمن همیشگی ملت ایران با تحریم،توهین و تهدید خیال آن دارد تا همبستگی و وحدت کلمه تنها ملت مبارز و بیدار جهان را در هم بشکند.

۱۳ آبان زمان مناسبی است تا ملت ایران به صورت یکپارچه و یکصدا پاسخ یاوه گویی های رئیس جمهور هتاک آمریکا را داده و با فریادهای مرگ بر آمریکای خود پایه های کاخ استکبار جهانی را به لرزه در بیاورند.

حرکت دسته جمعی و خیل عظیم ملت جمهوری مردم سالار ایران در ۱۳ آبان قطعا پیام روشنی را به دیکتاتورهای مرتجع منطقه خواهد رساند و آنان را متوجه رفتار ددمنشانه خود در قبال مردم مسلمان جهان خواهد کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.2.0
    V5.5.2.0