• ساعت : ۱۲:۵۵:۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 61
  • کد خبر : ۵۲۵۷
    /  3
چهاردهمین جلسه شورای برنامه ریزی شهرداری چهاردانگه با حضور شهردار ، معاونین و مسئولان برگزار شد

چهاردهمین جلسه شورای برنامه ریزی شهرداری چهاردانگه با حضور شهردار ، معاونین و مسئولان برگزار شد .

چهاردهمین جلسه شورای برنامه ریزی شهرداری چهاردانگه با حضور مهندس قدس شهردار ، معاونین و مسئولان شهرداری عصر روز شنبه در دفتر شهردار برگزار شد .

 این جلسه که تا ساعاتی پس از پایان وقت اداری ادامه یافت ،در راستای برنامه ریزی و پیگیری مواردی که طی جلسات گذشته مطرح گردیده بود تشکیل شد ، با محوریت آغاز فصل بارندگی و آمادگی برای مقابله با حوادث غیر مترقبه آغاز گردید .

قدس شهردار چهاردانگه در این رابطه گفت : با توجه با آغاز فصل بارندگی و نزدیکی فصل زمستان و سرما ، شایسته است که معاونت ها و واحدهای مرتبط آمادگی لازم را برای روبرو شدن با وقایع احتمالی و جلوگیری از آبگرفتگی معابر و انهار و کانالها داشته باشند .

وی افزود : رویکرد مدیران شهرداری بایستی خدمت به مردم و ارباب رجوع باشد ، چرا که تعهد سازمانی یکی از اصول اساسی شهرداری است . قدس همچنین هفته گرامیداشت پدافند غیر عامل را تبریک گفت و یاد آوری کرد : پدافند غیر عامل جزء اساسی ادارات باید باشد تا از نفوذ دشمنان و آسیب به میهن عزیزمان ایران جلوگیری نماییم .

وی تاکید کرد ، حماسه سیزده آبان از جمله وقایع خودجوشی بود که پس از تسخیر لانه جاسوسی توسط دانش آموزان و دانشجویان پیرو خط امام(ره) رخ داد و حماسه ای را رقم زد که در تاریخ انقلاب ثبت شد و اکنون وظیفه یکایک افراد است تا با حضور در راهپیمایی گرامیداشت یوم الله سیزده آبان و روز مبارزه با استکبار جهانی ،  بار دیگر حقانیت جمهوری اسلامی را به جهان ثابت نماییم .

(روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری چهاردانگه)

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.2.0
    V5.5.2.0