• ساعت : ۱۲:۴۴:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 45
  • کد خبر : ۵۲۳۳
    /  2
تخلیه نخاله در هر نقطه از شهر ممنوع و پیگرد قانونی دارد.

تخلیه نخاله در هر نقطه از شهر ممنوع و پیگرد قانونی دارد.

یکی از معضلات بزرگ شهرها در حال حاضر جمع آوری نخاله و زباله های شهری است که جهت رفع آن علاوه بر مدیریت شهری نیاز به فرهنگ سازی است .

امروزه تخلیه نخاله های ساختمانی در معابر عمومی و در مسیر عبور خودرو ها و پیاده رو ها توسط افراد متخلف نیز در شهرها تبدیل به یکی از معضلات بزرگ مدیریت شهری شده است .

لذا شهرداری چهاردانگه برای کاهش بروز تخلفاتی از این دست اقدام به اطلاع رسانی و فرهنگ سازی و ایجاد موانع و پیگیری تخلفات از طریق مراجع قضایی نموده  ، که در دو سال گذشته همین امر موجب تقلیل چنین رفتاری در سطح شهر شده است .

معاونت امور شهری و فضای سبز شهرداری ضمن اعلام این خبر اظهار داشت : روز گذشته ضمن جمع آوری یک مورد تخلیه غیر قانونی نخاله ، پرونده قضایی برخورد با متخلفان از طریق مرجع قضایی به جریان افتاد تا دیگر شاهد چنین تخلفاتی در شهر نباشیم .

رانندگانی که مرتکب چنین خلافی می شوند اگر تبعات آن را بدانند مطمئناً از انجام آن خود داری خواهند کرد ، نمونه بارز آن مربوط به دو سال گذشته است که پس از تخلیه شبانه نخاله در مسیر تاریک و بدون علائم ،موجب برخورد موتور سوار با حجم نخاله ها و در نهایت منجر به مرگ وی گردید .

از این رو شهرداری چهاردانگه اخطار می نماید آن دسته از رانندگانی که اقدام به تخلیه غیر قانونی نخاله در هر نقطه از شهر نمایند با برخورد قاطع و قانونی مواجه خواهند شد .

(روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری چهاردانگه)

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.2.0
    V5.5.2.0