چهارشنبه, 30 مرداد 1398
عنوان : شورای اسلامی شهر چهاردانگه اصل را بر اتحاد ، همدلی و همبستگی جهت خدمت بیشتر به همشهریان عزیز می داند.
کد خبر : ۵۱۵۶
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ 
ساعت : ۹:۳۱:۳۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شورای اسلامی شهر چهاردانگه اصل را بر اتحاد ، همدلی و همبستگی جهت خدمت بیشتر به همشهریان عزیز می داند.

حامد عیسوند رئیس شورای اسلامی شهر چهاردانگه درخصوص عملکرد شورای شهر در  گفتگو با سرویس خبری اظهار داشت :

در آغاز سخن فرا رسیدن هفته دولت را که یادمان ارزشمند عملکرد و تقوای شهدای گرانقدری چون شهیدان رجایی و باهنر که با اهداء خونشان، پایبندی به شجره طیبه انقلاب و نظام و رهبری را تثبیت کردند ، فرصت را مغتنم شمرده ، هفته دولت را خدمت ریاست محترم جمهوری اسلامی و هیئت دولت علی الخصوص فرمانداران ،بخشداران ، شهرداران و دهیاران شهرستان اسلامشهر و چهاردانگه و شهر  تهران تبریک عرض می نمایم .

 وی در ادامه سخنان خود گفت : اخیراً مشاهده می شود درخصوص عملکرد ادارات و سازمانها و نهادهای شهر توسط افراد ، ارزیابی صورت می گیرد و بازخورد آن انعکاس می یابد که اینجانب حامد عیسوند رئیس شورای اسلامی شهر چهاردانگه که وظیفه سخنگو، عملکرد، آمال و برنامه های شورای شهر  به مردم عزیز را بر عهده دارم از این ره آورد نیک به نیکی ارج نهاده و مواردی را ارائه می نمایم .

عیسوند افزود : شورای اسلامی شهر به سبب انتخاباتی بودن اعضاء (با رای مستقیم مردم) مستلزم کار گروهی و خِرَد جمعی می باشد که اعضای آن با حضور موثر و مداوم در جلسات ، خواستار احداث اماکن رفاهی ، بهداشتی ، علمی و ... و همچنین آراستگی شهر را در جلسه تبیین ، و پس از بحث و گفتگو ، همه ی اعضاء موظف به تصمیمات جلسه می باشند و تا کنون در شورای پنجم  تعداد140  جلسه برگزار گردیده که خود گویای اعضای  فکور ، فهیم می باشند وبه هیچ وجه از حضور در جلسه امتناع نمی ورزیم چرا که جلسه را حق الناس می دانیم و می بایست برای پویایی و ارتقاء کیفیت آن اهتمام بورزیم . گاهاً و به ندرت  هم زمانی جلسات شورا با جلسات سایر ادارات شهر موجب عدم حضور بعضی از اعضاء گردیده که با برنامه ریزی صورت گرفته  این اتفاق مدیریت شده است  ، و کل اعضاء اعتقاد راسخ داریم ، که با توکل به خداوند متعال ، قدرت تبادل نظر و تعالی افکار و قدرت تفهیم خواسته های منطقی و عقلانی مردم را داریم و با حضور در جلسات تثبیت نموده ایم . و با تلاش جمعی و خِرَد گروهی با عملکرد تیمی زیر تابلوی شورای اسلامی شهر فعالیت نموده ایم.

وی در ادامه اظهار داشت  : ساخت و سازهای غیر مجاز که مشکلاتی را برای شهروندان و ادارات خدمات رسان فراهم کرده بود ، با تمهیدات شهردار محترم انتظام نسبتاً رو به جلویی ایجاد شد ، که نیاز است جدّی تر و قاطعانه تر از قبل ایفای وظیفه شود، ضمن تشکر از زحمات انجام شده ، آرزو برای مجموعه مدیریتی  جدید ، اعضای شورای اسلامی و شهردار محترم جناب آقای قدس اهتمام لازم را برای همکاری فراهم آورده اند.

رئیس شورای اسلامی شهر گفت : در خصوص شهرداری و شهردار محترم که فردی مدیر و مدبر و مجّد می باشند ، خوب به حمد الله تا کنون عملکرد خوبی را ارائه نموده اند ، ضمن تشکر و قدردانی از تلاشهای ایشان و همکاران زحمتکش در شهرداری ، اما شهر چهاردانگه ، به سبب موقعیت جغرافیایی ووجود صنایع کوچک و بزرگ و کارگاه های تولیدی و خدماتی حاضر در  شهرکهای صنفی و صنعتی ،نیازمند  خدمات و توجهات بسیار بسیار بهتر از وضعیت موجود می باشد . زیرا این مردم شریف و شهید پرور و زحمتکش شایسته بهترین خدمات می باشند.در مجموع چنانچه هر یک از عزیزانی که امروز سُکاندار ادارات شهرداری و ... می باشند ، تمایل به حضور موثرتر و مهم تر در جامعه اسلامی مان باشد ، می توان با انتخاب افراد جدید که اهتمام و تمایل به خدمت بیشتر و بهتر به همشهریان عزیز را فراهم آوریم .

وی در خاتمه اذعان داشت : در پایان اعلام میدارم که اعضای شورای اسلامی شهر چهاردانگه کما فی السابق اصل را بر اتحاد و همدلی جهت خدمت بیشتر به همشهریان عزیز می دانند و وام دار هیچ شخصیت حقیقی و حقوقی نمی باشد.

سرویس خبری شورای اسلامی شهر چهاردانگه برای تک تک خدمتگذاران مردم آرزوی توفیق روز افزون دارد.

(سرویس خبری شورای اسلامی شهر چهاردانگه)


نمایش تعداد بازدیدها : 31

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0