جمعه, 3 خرداد 1398
    /  2
عنوان : بودجه پیشنهادی سال 98 با مبلغ 675 میلیارد ریال و تناسب 57%درصدی بودجه عمرانی به تصویب نهایی شورای اسلامی شهر رسید .
کد خبر : ۵۰۵۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ 
ساعت : ۲۰:۵۵:۳۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بودجه پیشنهادی شهرداری جهت هزینه کرد در سال 98 با مبلغ 675 میلیارد ريال پس از بررسی دقیق  مفاد ارائه شده به تصویب نهایی شورای اسلامی شهر چهاردانگه رسید و در سال 98 قابل اجرا خواهد بود.
حامد عیسوند رئیس شورای اسلامی شهرچهاردانگه  در این باره به سرویس خبری گفت : نکته قابل توجه در تصویب نهایی بودجه سال 98 توجه ویژه به سرفصل امور عمرانی با هدف  توسعه شهری و اهتمام ویژه در تکمیل پروژه های نیمه تمام با بر آورد اعلامی توسط شهرداری به میزان 115 میلیارد ريال در صورت تامین اعتبار می باشد.
وی افزود : دربودجه سال 98 مبلغ 385.320 میلیارد ريال مختص به هزینه های وظیفه عمران شهری خواهد بود، مبلغ 75.680 میلیارد ريال به هزینه های خدمات اداری و مبلغ 214 میلیارد ريال به هزینه های وظیفه خدمات شهری اختصاص یافته است که در تعادل و تناسب درصدی بودجه، میزان 43% درصد ((بودجه جاری)) و 57%درصد(( بودجه عمرانی)) را شاهد هستیم که این امر نمایانگر  ویژگی بودجه در حیطه ی امور عمرانی  خواهد بود .
عیسوند ضمن اشاره به اولویت امور عمرانی اذعان داشت : پروژه های عمرانی همچون مجتمع فرهنگی _ورزشی شهید همت ، مجتمع سینمایی گلشهر و ساختمان شماره دو شهرداری ازجمله پروژه هایی هستند که بودجه سال 98 در راستای تکمیل و بهره برداری کامل از آنها در صورت تامین اعتبار ، برنامه ریزی شده است و پروژه های استخر گلشهر و استخر چهاردانگه از جمله پروژه هایی هستند که در سال 98 احداث آنها ادامه خواهد یافت .
این نوید را به مردم عزیز خواهیم داد که در سال 98 به امید خدا و با همکاری همشهریان عزیز و تلاش کارکنان شهرداری در تامین اعتبارات لازم ،شاهد بهره برداری از پروژه های نیمه تمام مذکور خواهند بود.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0