جمعه, 3 خرداد 1398
عنوان : یكصدو پانزدهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر با حضور اعضای شورای شهر و شهردار روز دوشنبه بیستم اسفند ماه برگزار گردید .
کد خبر : ۵۰۵۴
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ 
ساعت : ۱۲:۲:۱۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

یکصدوپانزدهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر با حضور اعضای شورای شهر ، شهردار و کارشناسان شهرداری صبح  روز دوشنبه بیستم اسفند ماه در محل شورای شهر برگزار گردید .

جلسه با قرائت آیات قران مجید آغاز گردید ، در ادامه حامد عیسوند رئیس شورای شهر ضمن عرض خیر مقدم به حضار سالروز شهادت دهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام هادی علی النقی (علیه السلام) را تسلیت گفت و ضمن تبریک حلول ماه رجب ،ولادت امام محمد باقر(علیه السلام ) را نیز  تهنیت گفت .

جلسه با خوانش و بررسی بند اول دستور جلسه در خصوص نامه اصلاحیه بودجه سال 97 ارسالی از شهرداری آغاز گردید.

در دستور جلسه یکصدو پانزدهمین جلسه رسمی شورای شهر بیست و چهار بند با موضوعات مختلف مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و در نهایت به رای گذاشته شد .

از اهم موارد مطروحه در این جلسه که با آنها موافقت شد، می توان به تصویب لایحه  سرویس دهی به نمازگزاران نماز جمعه اشاره کرد ، حامد عیسوند در این باره گفت : چند سالی است که سرویس های تردد جهت انتقال نمازگزاران به مصلای نماز جمعه توسط شهرداری تامین می شود لذا اعضای شورای شهر به اتفاق با ادامه این سرویس دهی و افزایش نرخ کرایه موافقت نمودند.

برگزاری مناقصه عمومی جهت تعیین پیمانکار جدید استرابوردهای تبلیغاتی (سازه های تبلیغاتی) که در سطح شهر نصب گردیده ، برگزاری مناقصه عمومی جهت تعیین بهره بردار جدید از جمعه بازار چهاردانگه ، واگذاری مجدد تبلیغات ایستگاه های اتوبوس به بهره بردار با قیمت کارشناسی ،برگزاری مزایده عمومی جهت تعیین پیمانکار جدید جایگاه سوخت CNG  ، از جمله مواردی بودند که در این جلسه به تصویب نهایی رسید .

حامد عیسوند درخصوص پروژه های عمرانی اظهار داشت : با توجه به نزدیکی ایام نوروز  وآغاز تعطیلات ،شهردار محترم باید تسریع در اجرای عملیات عمرانی  بزرگراه آیت اله سعیدی که در دست اقدام است ، را در دستور کار ویژه خود قرار دهند تا قبل از سال 98 به بهره برداری برسند .

وی ادامه داد : همچنین در خصوص پروژه های مشارکتی از شهرداری خواسته شد ، تهیه گزارش کاملی از روند اجرای پروژه ها را در دستورکار ویژه خود قرار دهند و تا قبل از پایان سال به شورای شهر ارسال نمایند .

عیسوند افزود : با توجه به گزارشات مردمی و بازدید هایی که از آرامستان امامزاده عباس(ع)صورت پذیرفته وضعیت روشنایی و نظافت محوطه نامطلوب است و تجمع معتادین در طول شب بعضاً مشاهده شده که با گماشتن نگهبان و نظارت بیشتر نیز این مشکل مرتفع خواهد شد .

از جمله موارد حائز اهمیت در این جلسه در خصوص اعلام آمادگی مجموعه باغ زندگی جهت برگزاری مراسم ازدواج رایگان برای خانواده های بی بضاعت و جوانانی که استطاعت مالی برای برگزاری مراسم جشن عروسی ندارند ، بود .

رئیس شورای شهر در این باره اذعان داشت : ازدواج امری خدا پسند و سنت پیامبر(ص) است ، و این اقدام  اشخاص نیکو کار که برای ترویج فرهنگ ازدواج گام بر میدارند بسیار نیکو و خیر خواهانه است، لذا از همشهریان عزیز خواستاریم جهت معرفی این افراد از طریق شورای شهر اقدام نمایند .بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0