دوشنبه, 1 مهر 1398
    /  7
عنوان : به همت شورای اسلامی وشهرداری چهاردانگه پنجمین دوره مسابقات بین المللی كاراته و اولین دوره مسابقات پارا كاراته در شهر چهاردانگه بر گزار شد .
کد خبر : ۵۰۱۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ 
ساعت : ۱۴:۴۲:۲۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به همت شورای اسلامی و شهرداری چهاردانگه و با همکاری اداره ورزش و جوانان و فدراسیون کاراته پنجمین دوره مسابقات بین المللی مستر کاپ کاراته و اولین دوره مسابقات پارا کاراته (برای اولین بار) ویژه معلولین از تاریخ 19 الی 21 بهمن ماه با حضور 10 تیم از کشورهای مختلف در مجموعه ورزشی شهید همت چهاردانگه برگزار شد .

اعضای محترم شورای اسلامی و جمعی از مسئولین ورزشی از جمله میهمانان ویژه مراسم اختتامیه و اهدای جوایز این مسابقات بودند .

به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری چهاردانگه مسابقات پارا کاراته برای اولین بار در کشور و همزمان با پنجمین دوره مسابقات مستر کاپ کاراته برگزار و با استقبال خوبی مواجه گردید .

حامد عیسوند رئیس شورای اسلامی در خصوص برگزاری این مسابقات اظهار داشت : شهر چهاردانگه پتانسیل های لازم برای میزبانی مسابقات گوناگون ورزشی را دارد و برگزاری چنین مسابقاتی ، علاوه بر جذب جوانان و علاقه مندان به ورزش، محک خوبی برای سنجش میزان پیشرفت و امکانات ورزشی در شهر خواهد بود .

وی افزود : جای بسی خوشحالی است که چهاردانگه برای برگزاری مسابقات بین المللی با حضور کشور های مختلف انتخاب شد و خدا را شکر به با موفقیت و کیفیت بالایی به اتمام رسید .

وی ابراز امیدواری کرد تا در آینده ای نزدیک شاهد برگزاری دیگر مسابقات ورزشی در شهر باشیم .


نمایش تعداد بازدیدها : 75

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0