دوشنبه, 1 مهر 1398
    /  6
عنوان : مانور آمادگی مدیریت بحران و ادوات خودرویی سنگین واحد موتوری معاونت امور شهری و آتش نشانی شهرداری با حضور رئیس شورای شهر و جمعی از مسئولین برگزار شد.
کد خبر : ۵۰۱۶
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ 
ساعت : ۱۲:۵۱:۲۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مانور آمادگی مدیریت بحران و ادوات خودرویی سنگین واحد موتوری معاونت امور شهری و آتش نشانی شهرداری با حضور رئیس شورای شهر و جمعی از مسئولین برگزار شد. 

ظهر روز هجدهم بهمن مانور مدیریت بحران در راستای سنجش میزان آمادگی ادوات سنگین واحد موتوری معاونت امور شهری و آتش نشانی شهرداری به صورت سر زده و با حضور حامد عیسوند رئیس شورای اسلامی شهر ، جعفر مرادی نایب رئیس شورای اسلامی ، معاونت امور شهری ، فرمانده آتش نشانی شهرداری و جمعی از مسئولان شهرداری برکزار گردید .

حامد عیسوند رئیس شورای اسلامی شهر در خصوص برگزاری مانور اظهار داشت : مانور مدیریت بحران بدون اطلاع قبلی و به صورت سرزده برگزار شد و خوشبختانه ادوات سنگین موتوری با آمادگی کامل در محل برگزاری مانور حاضر شدند .نکته قابل توجه این بود که طی تماس تلفنی با آتش نشانی شهرداری و اعلام حریق فرضی ، آتش نشانان شجاع و ورزیده به همراه ادوات کامل در زمانی کمتر از ۴ دقیقه به محل برگزاری مانور اعزام شدند که این نشانه آمادگی کامل تیم آتش نشانی شهرداری است .

عیسوند افزود : با توجه به اینکه در فصل سرما هستیم و هر لحظه امکان بروز اتفاقات طبیعی و یا بارش برف سنگین وجود دارد ، این میزان از آمادگی برای ادوات سنگین و آتش نشانی لازمه کار خواهد بود .

وی ضمن تشکر از معاونت امور شهری و آتش نشانان گرامی گفت : ادوات مورد نیاز در مواقع بحرانی باید به روز رسانی شوند و شورای شهر و شهرداری همواره در اندیشه تهیه آن بوده است و به امید خدا پس از تامین بودجه لازم این امر انجام خواهد شد .


نمایش تعداد بازدیدها : 26

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0