دوشنبه, 1 مهر 1398
عنوان : قدردانی رئیس شورای اسلامی شهر چهاردانگه از حضور اعضای شورای اسلامی شهر ، مسئولین و مدیران و مردم گرانقدر شهر چهاردانگه در راهپیمایی بیست و دوم بهمن .
کد خبر : ۵۰۱۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ 
ساعت : ۱۲:۴۷:۱۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

قدردانی رئیس شورای اسلامی شهر چهاردانگه از حضور اعضای شورای اسلامی شهر ، مسئولین و مدیران و مردم گرانقدر شهر چهاردانگه در راهپیمایی بیست و دوم بهمن .

حامد عیسوند رئیس شورای اسلامی شهر چهاردانگه با حضور در راهپیمایی مردمی بیست و دوم بهمن ماه ضمن ابراز خرسندی از حضور آحاد مردم ، اذعان داشت : در بیست و دوم بهمن 57 قدرت و اقتدار مردم متجلی گشت و نتیجه ای را به دنبال داشت که چهل سال است از برکات آن بهره مندیم ، و امروز که در این راهپیمایی با شکوه و با حضور میلیونی مردم مواجه می شویم ، بار دیگر محبوبیت ، اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی و عشق به رهبر عظیم الشان انقلاب را به رخ جهانیان می کشانیم .

وی در ادامه گفت : لذا بر خود وظیفه می دانم تا مراتب قدر دانی و سپاس خود را از جانب اعضای محترم شورای شهر به اطلاع همه هموطنان عزیز برسانم ،که در روز بیست و دوم بهمن در مراسم راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب حضور یافتند . عیسوند افزود : این انقلاب به دست مردم و به رهبری حضرت امام خمینی(رحمت اله علیه) به پیروزی رسید و به دست نسل جوان و به رهبری حضرت آیت اله خامنه ای (مدظله العالی)حفظ خواهد شد .

با آرزوی سربلندی و سرافزاری روز افزون میهن عزیزمان ایران .


نمایش تعداد بازدیدها : 64

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0