شنبه, 29 تير 1398
عنوان : بررسی بودجه پیشنهادی سال 1398 در جلسات شورای اسلامی شهر چهاردانگه آغاز شد.
کد خبر : ۵۰۰۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ 
ساعت : ۱۳:۹:۳۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در ماه های پایانی سال ،شهرداری طی نامه ای بودجه پیشنهادی برای در آمد و هزینه کرد در سال آینده را تسلیم شورای شهر می نماید تا پس از تحقیق و بررسی و نیاز سنجی این بودجه به تصویب نهایی برسد .

بودجه پیشنهادی هر سال بر اساس هزینه های انجام شده در سال قبل و میزان تورم توسط معاونت های شهرداری پیش بینی می شود و معاونت مالی موظف است براساس ردیف های تعریف شده در این بودجه ی مصوب ، کلیه ی هزینه ها و درآمد شهرداری را گنجانده تا توجیه لازم در میزان هزینه کرد ارائه گردد .

از این رو بودجه پیشنهادی شهرداری با توجه به میزان درآمد سالیانه و تحقق آن جهت بررسی و کارشناسی لازم به شورای شهر ارسال گردیده و جلسات متعددی و مستمر تا کنون برای به نتیجه رساندن آن تشکیل شده است .

حامد عیسوند رئیس شورای اسلامی شهر در این باره به سرویس خبری گفت : به لطف خدا تا کنون علاوه بر جلسات تخصصی کمیسیون ها ، شش جلسه رسمی  متوالی که بیش از سی ساعت کار با حضور اعضای شورای شهر و کارشناسان شهرداری می باشد ، تشکیل شده و ردیف ها و سرفصل های  پیشنهادی شهرداری مورد بررسی قرار گرفته ، اعضای شورای شهر تمام تلاش خود را خواهند کرد تا بودجه عملیاتی  و واقعی به تصویب نهایی رسد .بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0