شنبه, 29 تير 1398
عنوان : لایحه تامین هزینه های لازم جهت اعزام دانش آموزان شهر چهاردانگه به اردوی راهیان نور ، در شورای شهر تصویب شد
کد خبر : ۵۰۰۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ 
ساعت : ۱۳:۱۸:۳۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

لایحه تامین هزینه های لازم جهت اعزام دانش آموزان شهر چهاردانگه به اردوی  راهیان نور ، در شورای شهر تصویب شد .

حفظ ارزشهای دفاع مقدس و شناساندن ویژگی های هشت سال جنگ تحمیلی ، به ویژه روحیات و اخلاقیات نوجوانان و جوانان نسل انقلاب و جنگ، به نسل کنونی مهم ترین وظیفه همه مسئولین و عاشقان وفادار به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

اردوهای راهیان نور که همواره در طول سال برگزار می شود از جمله اردوهای سیاحتی- زیارتی است که ضمن آشنایی افراد بامناطق جنگی ، ارزشهای نهفته در دل خاک و خون های ریخته شده در هشت سال دفاع مقدس از آب و خاک میهن عزیزمان ایران ، شناسنامه ی کاملی از جوانان نسل سالهای آغازین جمهوری اسلامی را برای همگان به نمایش می گذارد .

حامد عیسوند رئیس شورای شهر در این باره گفت : اردوی راهیان نور با حضور 150نفر از دانش آموزان شهر چهاردانگه و توسط آموزش و پرورش برگزار گردید و شورای اسلامی و شهرداری چهاردانگه کلیه هزینه های اعزام را تامین نموده است .

وی ادامه داد : برگزاری چنین اردوهای هرچقدر هزینه در بر داشته باشد ، سرمایه گذاری فرهنگی است ، و آینده کشور به فرهنگسازی و زیرساخت های فرهنگی نیاز دارد ، چرا که جوانان و نسل کنونی باید با فرهنگ دفاع مقدس ، ایثار و شهادت آشنا شوند تا بتوانند نظام مقدس جمهوری اسلامی را حفظ و از ارزشهای آن پاسداری نمایند .

رئیس شورای شهر از زحمات معلمان و مدیران آموزش و پرورش شهر چهاردانگه قدر دانی نمود .بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0