جمعه, 3 خرداد 1398
عنوان : نود و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر چهاردانگه صبح روز دوشنبه 17دی ماه تشكیل گردید .
کد خبر : ۴۹۹۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ 
ساعت : ۱۶:۵۲:۳۲

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

نود و نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر چهاردانگه صبح روز دوشنبه 17دی ماه تشکیل گردید .

با دعوت ریاست محترم شورای اسلامی شهر چهاردانگه ، نودو نهمین جلسه رسمی شورای شهر با حضور کلیه اعضاء و جمعی از مسئولان شهرداری ، صبح روز دوشنبه 17دی ماه ساعت 8 صبح تشکیل گردید .

جلسه با تلاوت آیات نورانی قرآن مجید آغاز و در ادامه فرازی از زندگینامه و وصیتنامه شهید بزرگوار "رضا علی غنی" برای حاضران قرائت گردید .

در نطق پیش از دستور جلسه ، ابتدا حامد عیسوند رئیس محترم شورای شهر با ذکر صلوات و عرض خیر مقدم به حضار در خصوص پیشرفت عملیات بهسازی معابر ، جدول گذاری و آسفالت خیابان ها از مهندس نوری نژاد خواست تا گزارش کاملی ارائه نماید .

در این رابطه مهندس نوری نژاد گفت : عملیات تراش و آسفالت مکانیزه در چهار نقطه از شهر آغاز گردیده و هم اکنون خیابان های شهید یاوری ، شهید مطهری ، سایت زباله در دست اجراست  و دیگر نقاطی که در شهر نیاز به آسفالت دارند نیز در دستور کار قرار داده شده و به امید خدا تا چند روز آینده آغاز خواهد شد .

وی ادامه داد : عملیات بهسازی پیاده روها در محدوده گلشهر آغاز شده و هم اکنون پیمانکار در حال انجام عملیات است .در این زمینه باید به این نکته اشاره کرد که پیمانکار مربوطه از رتبه یک برخوردار است و از میان شرکت های برتر و با تجربه انتخاب گردیده .

نوری نژاد تاکید کرد : نکته قابل توجه در این پروژه این است که   پیمانکار موظف است  ، صورت وضعیت روزانه و ماهانه خود را جهت نظارت بیشتر در شیوه عملکرد آن به شهرداری ارسال نماید . 

حامد عیسوند در این باره گفت : ضمن تشکر از معاونت عمرانی بابت آغاز عملیات آسفالت و بهسازی معابر،  این نکته را باید در نظر داشت طبق گزارشات مردمی که دریافت کردیم و همچنین طی بازدید هایی که اعضای محترم شورای شهر از سطح شهر داشته اند ،به این اتفاق نظر رسیده اند که در برخی نقاط کیفیت و میزان آسفالت نامطلوب  است ، از این رو از معاونت عمران می خواهیم تا نظارت بیشتری بر عملکرد پیمانکار مربوطه  صورت پذیرد تا در آینده شرمنده مردم نشویم . هرچند محدودیت هایی فنی وجود دارد اما انتظار می رود کنترل صد درصدی بر فعالیت پیمانکار وجود داشته باشد  .

نوری نژاد در پاسخ به سخنان رئیس شورای شهر گفت : میزان کیفیت آسفالت ریخته شده در معابر پس از نمونه برداری و ارسال به آزمایشگاه تعیین خواهد شد و در صورت بروز تخلفی در این زمینه حتمن با پیمانکار برخورد جدی خواهد شد ، و پیمانکار در این صورت موظف خواهد آسفالت ریخته شده را جمع آوری و مجدد عملیات را از سر گیرد .

از دیگر موضوعات مطرح شده در نود و نهمین جلسه شورای شهر  ، احداث خط 3 مترو تهران اسلامشهر بود که از چهاردانگه عبور می نماید .شرح این خبر  را در لینک زیر مطالع نمایید .

در ادامه جلسه موارد مطروحه در دستور جلسه مورد بررسی قرار گرفت و در خصوص آنها رای گیری شد.

جلسه با ذکر صلوات به پایان رسید .بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0