چهارشنبه, 30 مرداد 1398
عنوان : فرماندار شهرستان اسلامشهر از محل احداث ایستگاه متروشهر چهاردانگه بازدید كرد
کد خبر : ۴۹۹۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ 
ساعت : ۱۲:۴۳:۵۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

فرماندار شهرستان اسلامشهر با توجه به افتتاح ادامه مسیر خط 3 مترو تهران به شهرستان اسلامشهر به همراه شهردار چهاردانگه، رئیس شورا و برخی دیگر از اعضای شورای شهر چهاردانگه و بخشدار بخش چهاردانگه، از کارگاه افتتاح مترو بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری چهاردانگه مسعود مرسلپور در حاشیه بازدید از پروژه‌های در دست اقدام شهرداری چهاردانگه در سطح شهر، از ایستگاه افتتاحیه ادامه خط 3 مترو تهران به شهرستان اسلامشهر نیز بازدید کرد.

محمد قدس شهردار چهاردانگه در حاشیه این بازدید با ابراز اینکه گذر مترو از شهر چهاردانگه تاثیر بسزایی در کاهش ترافیک این شهر خواهد داشت، گفت: شهرداری و اعضای شورای شهر از هیچ کاری برای تسریع بخشیدن به احداث مترو فرو گذار نخواهند بود.

همچنین حامد عيسوند رئیس شورای شهر چهاردانگه با ابراز خرسندی از احداث مترو در شهر چهاردانگه و ادامه خط 3 تهران به شهرستان اسلامشهر، ابراز اميدواری کرد: همزمان با ایجاد مترو در این شهر، توسعه عمرانی نیز در شهر چهاردانگه را شاهد خواهیم بود زیرا که شورای شهر مصمم بوده تا بتواند با تسریع بخشیدن به پروژه‌های نیمه کاره و اتمام آنها، پروژه‌های عمرانی جدیدی را برای شهر چهاردانگه تعریف کند.

گفتنی است خط 3 مترو تهران با گذر از شهر چهاردانگه به مقصد اسلامشهر ادامه پیدا خواهد کرد.

لازم به ذکر است آغاز احداث مترو شهرستان اسلامشهربا حمایت دولت تدبیر و امید، پیگیری‌های مجدانه نمایندگان مجلس و فرماندار شهرستان اسلامشهر، اعضای شورای شهر و شهرداراسلامشهر وچهاردانگه صورت پذيرفت.

در پایان این بازدید، در گلزار شهدای شهر چهاردانگه مراسم عطر افشانی و غبار روبی نیز انجام شد.


نمایش تعداد بازدیدها : 193

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0