پنج‌شنبه, 30 خرداد 1398
عنوان : با همت و اراده شورای شهر و شهرداری چهاردانگه ، در اجرای پروژه ساماندهی املاك و اراضی خیابان های زارع یك گام دیگر به جلو برداشته شد .
کد خبر : ۴۹۸۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ 
ساعت : ۱۰:۴۹:۱۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

حامد عیسوند رئیس شورای اسلامی شهر چهاردانگه در خصوص ساماندهی اراضی و املاک خیابان های زارع به سرویس خبری گفت :

اراضی و املاک واقع در خیابانهای زارع بخش بزرگی از شهر را در برگرفته اند که امروزه با توجه به حضور کارگاه ها و کارخانجات تولیدی که اکثراً در زمینه تولید مصنوعات چوبی و فلزی فعال می باشند ، این محدوده را مبدل به یکی از مناطق مولـّد استان تهران و چه بسا کشور نموده است ، و روزانه میزبان خیل عظیمی از استادکاران ،کارگران و کارمندانی است که در این حوزه فعالیت دارند ، همین امر ؛یعنی وجود کارگاه ها و تردد کارگران ، موجب شده  این بخش از شهر از اهمیت بالای برخوردار گردد .

وی افزود : با توجه به موارد مذکور شورای پنجم موضوع ساماندهی املاک و اراضی این محدوده را در دستور کار خود قرار داد و از آنجا که آغاز هر کاری با مطالعه و تحقیق ، نتیجه مطلوبتری را به دنبال خواهد داشت ،  ابتدای امر در اجرای پروژه ساماندهی اراضی و املاک ، مرحله تحقیق و تفحص آماری در دستور کار پیمانکار مربوطه گنجانده شد که در جلسات قبلی شورای شهر مشروح گزارش آن به استحضار اعضای شورای شهر رسید .

عیسوند ادامه داد : نکته قابل توجه اینجاست که  در مرحله اول اجرای طرح ،شاهد  کُندی روند آن بودیم ، اما با درایت و پیگیری شورا و شهرداری سرانجام این مرحله با سرعت به اتمام رسید و مرحله دوم پروژه به اجرا گذاشته شد .

 در مرحله دوم پیمانکار مربوطه پس از شناسایی و تحقیقات میدانی ، موضوع لکه گذاری را آغاز نمود ، در این مرحله پس از شناسایی قابلیت های اراضی و با توجه به این قابلیت ها لکه گذاری اراضی و تعیین کاربری آنان صورت می پذیرد .

رئیس شورای شهر ضمن ابراز امیدواری در پیشبرد اهداف شورای شهر از اهالی محترم خواست تا در زمینه اجرای پروژه های عمرانی همکاری لازم را داشته باشند تا شورای شهر و شهرداری با فراق خاطر بیشتری  اجرای پروژه ها پیگیری و تلاش نمایند .بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0