چهارشنبه, 29 اسفند 1397
    /  6
عنوان : به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت؛
زير عنوان : نشست صميمي رئیس شوراي شهر و شهردار چهاردانگه با فرمانده سپاه شهرستان اسلامشهر
کد خبر : ۴۹۱۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ 
ساعت : ۱۴:۳۲:۴۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت؛
 نشست صميمي رئیس شوراي شهر و شهردار چهاردانگه با فرمانده سپاه شهرستان اسلامشهر

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، نشست صميمي رئیس شوراي اسلامي شهر و شهردار چهاردانگه با فرمانده سپاه سیدالشهدا شهرستان اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری چهاردانگه، حامد عیسوند  رئيس شوراي اسلامي شهر و قدس محلاتی شهردار چهاردانگه، با حضور خود در دفتر فرماندهی سپاه سیدالشهدا هفته پر برکت  بسیج را به سرهنگ عبدالهیان فرمانده سپاه شهرستان اسلامشهر و بسیجیان شهرستان تبریک گفتند.

 عیسوند در این دیدار گفت: بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب با تبریک فرا رسیدن این ایام به همه بسیجیان غیور، بصیر و دلاور آرزومندم در سایه عنایات امام عصر (عج) و تدابیر داهیانه‌ی رهبری معظم انقلاب، شاهد فراگیری بیش از پیش پیام الهی و تفکر بسیجی در کشور باشیم.

وی در ادامه بیان داشت : وقتی ما پایمان را از مرز فراتر می گذاریم  آثار و عزمت وامنیتی  را که ما  مشاهده می کنیم   مدیون خون شهدا و ایثارگر و بسیجیان ارجمندی هستیم که شهدای ما هم افتخارشان همین بسیجی بودن بود که به این مقام ارزشمند رسیدند.

سپس مهندس قدس محلاتی شهردار چهاردانگه ضمن عرض تبریک این ایام گفت: هفته مبارک بسیج فرصت مغتنمی است برای بازخوانی مجاهدت ها، ایثارها و مقاومت های بسیجیان بصیر و آگاه که با از خود گذشتگی خالصانه از این مرزوبوم  پاسداری نموده اند .

وی در ادامه  اشاره ای به صحبت های مقام معظم رهبری که می فرمایند  هرچه ما عزت و افتخار داریم از جنگ تحمیلی است افزود: محوریت این پیروزی مجموعه سپاه و بسیج بوده که حتی ما امروزه شاهد مقابله بسیج در برابر حملات دشمن  هستیم .که با تدابیری که اندیشیده می شود  از سوی بسیج  این اقدام ناکام مانده و خواهد ماند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0