چهارشنبه, 29 اسفند 1397
عنوان : ریاست شورای اسلامی وشهردار چهاردانگه با صدور بیانیه ای یوم الله 13 آبان را تبریك گفتند و از عموم مردم برای شركت در راهپیمایی ومبارزه با استكبار جهانی دعوت نمودند.
زير عنوان : به گزارش روابط عمومی شهرداری چهاردانگه، متن پیام حامد عيسوند رياست شوراي اسلامي شهر چهاردانگه ومحمد قدس شهردار چهاردانگه بدین شرح است؛
کد خبر : ۴۸۶۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ 
ساعت : ۲۳:۱۱:۵۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رياست شوراي اسلامي وشهردار چهاردانگه  با صدور بيانيه اي یوم الله 13 آبان را تبریک گفتند و از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی ومبارزه با استكبار جهاني دعوت نمودند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری چهاردانگه، متن پیام حامد عيسوند رياست شوراي اسلامي شهر چهاردانگه ومحمد قدس شهردار چهاردانگه  بدین شرح است؛

در حافظه تاريخي ملت قهرمان‌پرور ايران، سيزده آبان يادآور 3 اتفاق مهم است؛ تبعيد امام(ره) به تركيه در 13 آبان 1343، قتل عام دانش آموزان در 13 آبان 1357و تسخير سفارت آمريكا در 13 آبان 1358توسط دانشجويان پيرو خط امام(ره)، سه رويدادي كه نقش موثري ومهمی در تحرك  و بالندگی انقلاب اسلامي داشتند.

 البته محتوي و هويت هر سه اتفاق دربر دارنده ارزش‌ها و آموزه‌هاي اسلامي، آزادگي و مبارزه‌اي ضداستكباري بود و ابعاد وسيع داخلي و بين‌المللي 13 آبان 1358 سبب نامگذاري آن به " انقلاب دوم " از سوي امام راحل(ره) شد. انقلاب دومی که ریشه های انقلاب را گسترده تر کرد و زمینه را برای رسوایی بسیاری ها فراهم نمود.

اینجانبان ضمن گرامیداشت یوم الله 13 آبان، این روز  روز دانش آموز را به تمامی  دانش آموزان و نیز دانشجویان   کشورعزیزمان بخصوص شهر چهاردانگه تبریک و تهنیت عرض نموده و براین باوريم که عزت،سرافرازی و شکوه ایران اسلامی و حاکمیت ارزش ها و کرامت انسانی به عزم وهمت و تلاش نوجوانان و جوانان وابسته است.

ودر پایان از مردم انقلابی وشهيد پرور چهاردانگه دعوت میکنيم، همچنان که در تمامی صحنه‌های انقلاب، حضوری مسئولانه و آگاهانه را به منصه ظهور گذاشتند، این بار نیز با شرکت گسترده و فعال در راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کنند.

وعده ما روز يكشنبه 1397/08/13 بزرگراه ايت الله سعيدي بوستان قرآن جنب مجتمع تجاري امام علي (ع)

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0