جمعه, 3 اسفند 1397
    /  6
عنوان : برگزاری همایش روز جهانی كودك در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید همت
زير عنوان : به همت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و با پشتیبانی شورای اسلامی ، شهرداری و بخشداری چهاردانگه همایشی به منظور  بزرگداشت روز جهانی کودک و اجرای پروژه توسعه ی همه جانبه ی رشد و تکامل دوران اولیه کودکی (ECD) ، صبح امروز در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی و ورزشی شهید همت برگزار شد .
کد خبر : ۴۸۳۶
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ 
ساعت : ۹:۱۱:۴۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به همت دانشگاه علوم پزشکی تهران و با پشتیبانی شورای اسلامی ، شهرداری و بخشداری چهاردانگه همایشی به منظور  بزرگداشت روز جهانی کودک و اجرای پروژه توسعه ی همه جانبه ی رشد و تکامل دوران اولیه کودکی (ECD) ، صبح امروز در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی و ورزشی شهید همت برگزار شد .
این همایش با حضور آقای دکتر مرندی وزیر سابق وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، آقای مرسلپور فرماندار محترم شهرستان اسلامشهر ، آقای لطفی طلب بخشدار محترم ، آقایان حامد عیسوند ، جعفر مرادی و خانم اکرم عبیری اعضای محترم هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر چهاردانگه ، آقای مهندس قدس شهردار چهاردانگه و جمعی از پزشکان و مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دانشگاههای کشور ، مدیران و مسئولان ادارات شهرستان و شهر چهاردانگه برگزار گردید .
پروژه توسعه ی همه جانبه ی رشد و تکامل دوران اولیه کودکی (ECD) ، از جمله پروژه های کشوری است که در شهر چهاردانگه به عنوان شهر پایلوت در حال اجراست و این همایش در راستای بررسی و جوانب اجرایی این پروژه برپا گردید ، تا در آینده ای نزدیک و با کسب نتایج مناسب در سراسر کشور به اجرا گذاشته شود .
موجب  افتخار است که شهر چهاردانگه در زمینه همکاری با دستگاههای دولتی و علمی در راستای اجرای پروژه های ملی و تحقیقاتی ، پیشتاز این عرصه شده استبازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0